Naumiesčio Retro ir Valerijonas Krutikovas Katyčių seniūnijos renginyje „Rudens simfonija“

Naumiesčio Retro ir Valerijonas Krutikovas Katyčių seniūnijos renginyje „Rudens simfonija“

Spalio 26 dienos popietę,  į kasmetinę darbų pabaigimo šventę „Rudens simfonija“,Katyčių seniūnija ir Senųjų kaimo tradicijų kultūros centras sukvietė gyventojus ir svečius. Renginio metu buvo pristatyta Senųjų kaimo tradicijų kultūros centro darbuotoja Rūta Stanišauskaitė, dirbsianti Katyčiuose.

Šventės puošmena – iš tolo šviečiantys langai. Jie tarsi laukiantys namo pargrįžtančių, svečių užeinančių – papuošti rudens gėrybėmis, meninėmis kompozicijomis, kurias kūrė „Globavita“ globos namai, Katyčių bei Stubrių bendruomenės, Katyčių neįgaliųjų draugija, Katyčių seniūnija ir Vainuto gimnazijos Katyčių skyrius.

Salės skliautus pripildė nuotaikinga muzika, kurią dovanojo vokalinis ansamblis „Naumiesčio retro“, vadovaujamas Indrės Tomsonaitės ir maestro Valerijonas Krutikovas. Susirinkusius šildė ne tik dainos ir šokio žingsneliai, bet ir arbata, sukvietusi visus prie bendro vaišių stalo. Kvepiantys pyragai, obuolių sūris ir kitos gėrybės subūrė bendrystei, padėkai vieni kitiems ir gerai nuotaikai.